Pvc Yer Döşemeleri: En önemli özelliği estetik ve fonksiyonelliği bünyesinde başarılı şekilde birleştirmesidir plastik zemin kaplama malzemesi olarak en iyisidir. Geniş renk ve desen seçenekleri sunmasının yanı sıra son derece kullanışlı, antibakteriyel hijyenik, dayanıklı ve hesaplıdır. Daha fazla bilgi için arayınız. Oldukça geniş bir kullanım alanına sahip olan, estetik ve dekoratif olduğu kadar, uzun ömürlü ve kullanışlı bir zemin çözümü de olan PVC Yer Döşemeleri sistemleri başta okul, hastane, gıda sektörü ve ilaç fabrikaları olmak üzere, hijyenik ve bakteri barındırmayan özellikleri ile daha pek çok alan için öncelikli tercih sebebi olmaktadır.

Pvc Yer Döşemeleri Özellikleri:

Antibakteriyeldir ek yerlerine kaynak çekilebilen su sızdırmayan leke tutmayan kep yastıklı veya düz süpürgelik uygulaması yapılan bir üründür. Pvc esaslıdır kalınlığı 2mm genişliği 2 metredir.  antistatik özellikleriyle bayındırlık pozlarına uygun karo ve rulo ürünlerdir. Heterojen PVC yer döşemeleri cila gerektirmez kolay temizlenebilen, antibakteriyel yer döşemesidir. Heterojen ve Homojen pvc zemin döşemeleri PVC esaslı vinil zemin kaplama malzemeleridir. Hijyenik olduğu için hastane zemin kaplamada vazgeçilmez yer kaplama ürünüdür.

KULLANIM ALANLARI

Hastane, sağlık ocakları, dispanserler, laboratuvarlar, eczaneler, okullar, anaokulları, yatakhaneler ,kreşler, ofisler, ev, kamu binaları mağazalar, süper marketler, oteller, kapalı spor salonları, sinema, Tiyatro Salonları, konferans, konser, fabrikalar, ticari alanlara, fuarcılık sektörü, devlet daireleri, yemekhane, ameliyathane röntgen odaları koridorlar yoğun bakım gibi iç mekanlarda kullanılan ürünlerdir.