Akustik Pvc Zemin Kaplama2017-10-30T11:20:31+03:00

Akustik Pvc Zemin Kaplama

Akustik Pvc Zemin Kaplama:

25.116/a9 bayındırlık pozu poz no 25.116/a9 Tanım 3MM pvc esaslı  yer döşeme malzeme döşeme kaplaması yapılması.(heterojen) uzun tanım 3mm kalınlıkta pvc  esaslı yer döşeme malzemeleri ile döşeme kaplaması yapılması. toplantı, konferans salonları ve kütüphanelerin okuma salonları vb. Üst tabaka kalınlığı min 0,65mm saf pvc (heterojen grup t) Birim m2 bulunduğu kitap çevre ve şehircilik bakanlığı. akustik pvc zemin kaplama malzemesinin avantajları ekstra konfor ve olumlu ses değerleri sağlayan özel bir zemin kaplamasıdır. ayak rahatlığını arttırarak ve ses iletimini büyük ölçüde azaltarak, bu ürünü okul koridorları, huzur evleri ve gürültünün azaltılması gereken diğer sağlık hizmeti alanları için mükemmel seçim haline getirir.
zemin kaplama malzemesi, ses iletimini azaltacak köpükten yapılmış bir iç tabakaya sahiptir. bu iç tabaka elektriklenmeyi de emerek insanların eklemlerindeki ve sırtlarındaki baskıyı azaltır.
aşınma dayanıklılığı, düşük bakım ve yaşam döngü maliyetleri açısından  ile aynı büyük avantajları sunmaktadır. Mimarlar ve tasarımcılar akustik açıdan zahmetli alanların performanslarından ödün vermeden uyum sağladığı çözümler yaratabilir.

Go to Top