Civalı Şap Markaları

Civalı Şap Uygulaması yeni ve eski beton, fayans gibi yüzeylerde yer alan pürüzlü alanların kapatılarak istenilen düzgünlüğe getirilmesinde kullanılır. Bozuk zeminlerin ve fazla dolgu yapılamayacak derecedeki küçük bozukluklar ve eğrilikler için düşünülen ve uygulanan akıllı şap üzerine yapılacak her türlü zemin kaplamalarına uyum sağlamakta ve düz bir alt zemin oluşturmaktadır. İsteğe bağlı olarak hiç bir zemin kaplaması da yapılmayabilir. Parlak ve düz bir zemin yüzeyi oluşturmasından dolayı, içine belirli oranda atılacak renk pinmentleri ile de hafifçe renklendirilebilir. Fakat bu işlemi yapan kişi tamamen işinin ehli bir civalı şap ustası olmak zorundadır. Oranlarda yapılacak küçük ayarsızlıklar, akıllı şapın özelliklerinin kaybolmasına sebep olabilir.
Kendiliğinden yayılma ve çok hızlı kürlenme özellikleri ile parke, pvc zemin kaplama, halı, linoleum, seramik, spor zemin kaplamaları, homojen yer döşemesi, her türlü yer kaplama ve yer döşeme altında, tek katta 30 milimetreye varan kalınlıklarda, çatlamayan, tozutmayan, dayanıklı altyapılar oluşturmakta kullanılan kendiliğinden yayılan zemin tesviye şaplarıdır. Civalı şap markaları uzin nc 145, uzin nc 170, uzin ke 418, mapeı baumit, henkel thomsit, bostik, weber, ayk hammerfrest.

Tesviye şapları da oksit malzeme içermeyen formül özellikleri nedeniyle çevre dostu ürünlerdir. Civalı şap fiyatı ve detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.